Ljiljaklija
Ljiljaklija


Dobrodošli na forum dobre zabave i druženja!!!
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

Delite
 

 Frizure za kojima muškarci lude!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Persephone Blanchard
Direktor Ljiljaklije
Direktor Ljiljaklije
Persephone Blanchard

Datum upisa Datum upisa : 15.04.2012
Lokacija Lokacija : ***Neverland***
Hobi Hobi : prevođenje :)
Raspoloženje Raspoloženje : Always in the clouds...

Frizure za kojima muškarci lude! Empty
PočaljiNaslov: Frizure za kojima muškarci lude!   Frizure za kojima muškarci lude! EmptyČet 18 Okt 2012, 19:28

Muškarci imaju vrlo preciznu sliku ženskih frizura koje ih ostavljaju bez daha. Pogledajmo neke od primera.

Bujni prirodni uvojci
Frizure za kojima muškarci lude! Bujni-prirodni-uvojci-390x418
Bujni, ali prirodni, uvojci predstavljaju frizuru koja se većini muškaraca najviše dopada. Oni to objašnjavaju činjenicom da je kroz takvu kosu najlepše provlačiti prste. Zato ne preterujte sa upotrebom laka i drugih proizvoda za oblikovanje kose – koristite taman koliko treba da vam uvojci izgledaju prirodno i mekano.

Klasično isfenirana kosa
Frizure za kojima muškarci lude! Klasi%C4%8Dno-isfenirana-kosa-390x586
Ravna i sjajna kosa je nepogrešiv znak ženskog zdravlja zbog čega muškarci instinktivno vole ovakvu kosu. Prilikom feniranja koristite suženi nastavak za fen – to će kosu učiniti mekšom, a feniranje će biti brže gotovo.

Izgled “Sad iz kreveta”
Frizure za kojima muškarci lude! Izgled-Sad-iz-kreveta-390x539
Ovaj izgled je vrlo lako postići, a muškarci lude za njim. Dodajte malo pene na mokru kosu i pustite da se kosa prirodno osuši.

Konjski rep
Frizure za kojima muškarci lude! Konjski-rep-390x606
Klasični konjski rep je još jedna frizura kojoj muškarci ne mogu odoleti. Zašto? Kada kosu skupite na ovaj način, usmeravate pažnju na jedan od najseksipilnijih delova vašeg tela – vrat.


Poslednji izmenio Lilly dana Pon 29 Okt 2012, 17:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://ljiljaklija.serbianforum.info
Belle Keat
Opaljen totalis
Opaljen totalis
Belle Keat

Datum upisa Datum upisa : 02.09.2012
Godina Godina : 33
Lokacija Lokacija : Rio de Janeiro
Raspoloženje Raspoloženje : promenljivo

Frizure za kojima muškarci lude! Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizure za kojima muškarci lude!   Frizure za kojima muškarci lude! EmptyPon 29 Okt 2012, 17:04

Znaju oni sta valja hahahah realno najlepsa je talasasta kosa..ova sad iz kreveta frizura sa penom i nije neki predlog,ko zna na sta bi ja licila..a kosu u konjski rep retko vezem,obicno na razdeljak klasicno..
Nazad na vrh Ići dole
♥~rAdzA~♥
Opaljen totalis
Opaljen totalis
♥~rAdzA~♥

Datum upisa Datum upisa : 30.09.2012
Godina Godina : 33
Lokacija Lokacija : Ispod stola... :D

Frizure za kojima muškarci lude! Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizure za kojima muškarci lude!   Frizure za kojima muškarci lude! EmptyPon 05 Nov 2012, 18:29

Moj decko mrzi konjski rep! :D
Nazad na vrh Ići dole
*Chiquita*
Opaljen totalis
Opaljen totalis
*Chiquita*

Datum upisa Datum upisa : 09.09.2012

Frizure za kojima muškarci lude! Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizure za kojima muškarci lude!   Frizure za kojima muškarci lude! EmptyUto 04 Dec 2012, 18:14

Moj decko od svega ovoga voli samo uvijenu, ludi za takvom frizurom, a ludi od muke kada se ispeglam ili vezem kosu... rofa
Nazad na vrh Ići dole
Piper Halliwell
Zjakavac
Zjakavac
Piper Halliwell

Datum upisa Datum upisa : 23.12.2012
Godina Godina : 28

Frizure za kojima muškarci lude! Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizure za kojima muškarci lude!   Frizure za kojima muškarci lude! EmptyPet 28 Dec 2012, 19:39

Ja imam uvijenu kosu ali je nekad peglam a nekad mi bude i talasasta...Mislim da se svakom decku svidja nesto drugacije a svakoj devojci dobro stoje razlicite frizure,ne stoji svima sve :D
Nazad na vrh Ići dole
Daniel
Opaljen
Opaljen
Daniel

Datum upisa Datum upisa : 04.09.2012
Godina Godina : 31

Frizure za kojima muškarci lude! Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizure za kojima muškarci lude!   Frizure za kojima muškarci lude! EmptyPon 11 Feb 2013, 00:18

Po meni je ubedljivo najbolja klasicno isfenirana kosa (ravna i sjajna) xD smile
Nazad na vrh Ići dole
Piper Halliwell
Zjakavac
Zjakavac
Piper Halliwell

Datum upisa Datum upisa : 23.12.2012
Godina Godina : 28

Frizure za kojima muškarci lude! Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizure za kojima muškarci lude!   Frizure za kojima muškarci lude! EmptyNed 04 Okt 2015, 03:09

Moj decko voli i kad mi je kosa pustena i kad je zakacena, ali je presrecan sto imam kovrdzavu kosu (jer to obozava), a volim i ja :D
Nazad na vrh Ići dole
Christian Grey
Opaljen totalis
Opaljen totalis
Christian Grey

Datum upisa Datum upisa : 29.03.2013

Frizure za kojima muškarci lude! Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizure za kojima muškarci lude!   Frizure za kojima muškarci lude! EmptyNed 04 Okt 2015, 16:00

Konjski rep

Klasični konjski rep je još jedna frizura kojoj muškarci ne mogu odoleti. Zašto? Kada kosu skupite na ovaj način, usmeravate pažnju na jedan od najseksipilnijih delova vašeg tela – vrat.

ahahah znam ja jos jedan razlog zasto vole ovaj rep ahahah evil rotf rotf rotf
Nazad na vrh Ići dole
Black canary
Administrator
Administrator
Black canary

Datum upisa Datum upisa : 24.10.2012
Godina Godina : 32
Lokacija Lokacija : Madrid

Frizure za kojima muškarci lude! Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizure za kojima muškarci lude!   Frizure za kojima muškarci lude! EmptyNed 04 Okt 2015, 19:28

Klasično isfenirana kosa

Ravna i sjajna kosa je nepogrešiv znak ženskog zdravlja zbog čega muškarci instinktivno vole ovakvu kosu. Prilikom feniranja koristite suženi nastavak za fen – to će kosu učiniti mekšom, a feniranje će biti brže gotovo.


Ja ne feniram kosu,ali kad je operem i odmah osušim i izađem onda mi izgleda kao da je fenirana :D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bruno-mars.biz/forum
Sponsored content




Frizure za kojima muškarci lude! Empty
PočaljiNaslov: Re: Frizure za kojima muškarci lude!   Frizure za kojima muškarci lude! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 

Frizure za kojima muškarci lude!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

 Similar topics

-
» Frizure
» Modni trendovi – Frizure 2013.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljiljaklija :: LIFESTYLE :: MODA-