Ljiljaklija

Ljiljaklija

PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Delite | 

Veliko prstenje koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Alex
Pičvajz(er)
Pičvajz(er)

Datum upisa Datum upisa : 02.09.2012
Godina Godina : 23
Lokacija Lokacija : Neđe u Budvu, čekam Boća
Raspoloženje Raspoloženje : Promenljivo oblacno sa povremenim suncanim intervalima

PočaljiNaslov: Veliko prstenje koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim!   Pet Sep 07, 2012 3:23 pm

Nije ništa novo da je ove sezone u trendu krupni nakit – što veći to bolji! ‘High street’ trgovine nude bogate kolekcije upečatljivih komade. Mi smo se, ovaj put, usredotočili na prstenje!

Više nije moderno, nositi samo jedan veliki prsten. Prstenje je postalo veoma bitan deo stylinga, a nose se barem 2-3 komada odjednom. A koji motivi su trenutno najveći hit?
Nose se životinjske glave, veliko i u boji kamenje, anđeoska krila… Štaviše, trend za ovo leto, svakako je i jedan prsten, koji se proteže preko celog prsta, ili venčani prsten, povezan s lancem. A osim ogromnih prstenova u modi su i manje i jednostavnije verzije koje se nose spojeni po više komada.

Poslednji izmenio *Kath* dana Pet Sep 07, 2012 4:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Belle Keat
Opaljen totalis
Opaljen totalis

Datum upisa Datum upisa : 02.09.2012
Godina Godina : 26
Lokacija Lokacija : Rio de Janeiro
Raspoloženje Raspoloženje : promenljivo

PočaljiNaslov: Re: Veliko prstenje koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim!   Pet Sep 07, 2012 3:47 pm

Volim veliko prstenje,imam ih par..mada ne bas ogromno,ovako preko celog prsta..

Nazad na vrh Ići dole
mrvicaa
Zjakavac u pokušaju
Zjakavac u pokušaju

Datum upisa Datum upisa : 02.10.2012
Godina Godina : 31
Lokacija Lokacija : Medju oblake...

PočaljiNaslov: Re: Veliko prstenje koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim!   Čet Okt 18, 2012 1:52 am

generalno ne volim tu bizuteriju kako ja zovem, ali u zavisnosti od garderobe onda nesto sto od nakita nosim pored sata, jeste dobar prsten ali ne tako veliki i mindjuse... ogrlice i narukvice ne volim nesto mada ako to odevna kombinacija zahteva onda sve zarad lepote hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
_malena_
Opaljen
Opaljen

Datum upisa Datum upisa : 28.09.2012
Lokacija Lokacija : Escala/London
Hobi Hobi : citanje knjiga
Raspoloženje Raspoloženje : sasavo

PočaljiNaslov: Re: Veliko prstenje koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim!   Čet Okt 18, 2012 3:58 pm

Uh obozavam bizuteriju,tj te dzidzamidze,prstenje,mindjuse,lancici,ne volim ja zlato,eventualno srebro,nekako uve gubim te stvari pa mi bizuterija dodje jeftinija za gubljenje hahahaha

Prelepo je ovo prstenje,imam i ja par velikih,glomaznih,mogu coveku oci da isteram ako me dira :pms:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Veliko prstenje koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim!   

Nazad na vrh Ići dole

Veliko prstenje koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Similar topics

-
» Veliko prstenje koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim!
» Okrečite svoju sobu: Koje boje su hit ove jeseni
» Koje su dve latino serije koje će uskoro početi da se emituju kod nas?
» Note koje ste trazili
» Koje poznate licnosti ste videli uzivo?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljiljaklija :: LIFESTYLE :: MODA-