Ljiljaklija
Ljiljaklija


Dobrodošli na forum dobre zabave i druženja!!!
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

Delite
 

 Japanac zaplakao od sreće nakon što je ...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
SNooPy89
Administrator
Administrator
avatar

Datum upisa Datum upisa : 02.09.2012
Godina Godina : 35
Lokacija Lokacija : Ljiljaklija
Hobi Hobi : računari
Raspoloženje Raspoloženje : promenljivo

Japanac zaplakao od sreće nakon što je ... Empty
PočaljiNaslov: Japanac zaplakao od sreće nakon što je ...   Japanac zaplakao od sreće nakon što je ... EmptyPon 28 Sep 2015, 22:59

Jedan Japanac zaplakao je od sreće, nakon što je prešao jedan od natežih nivoa najpopularnije igre ikada - Super Marija!

Japanac zaplakao od sreće nakon što je ... Images?q=tbn:ANd9GcQLS6Qlac3t5HQH0QRYfJjQ6IpA8HBSkt66hym6I8Pb4qDr-SJd

On je jedan od retkih koji je uspeo da pređe najteži nivo. Prosek igranja da bi se prešao ovaj nivo je između 5-9 sati, a pored njega, još šestorici igrača je ovo pošlo za rukom u konkurenciji od 467,326 igrača!

Snimak njegovog trijumfa u ovoj popularnoj igri pogledalo je mnogo ljudi i već je postao hit na Internetu!
Poslušajte i vi kako je on to emotivno doživeo  hahahaha



On je tokom igre ponavljao da mu se ruka trese i da ga boli. Nakon što je završio nivo, rekao je isto ''Ovo je bilo bolno, ali sam na kraju uspeo''


Drugi gejmeri su imali samo reči hvale za njega, ali sa ponekim ironičnim komentarom:

''I ja sam gejmer i bez sumnje, ovaj igrač je vešt. Divim se njegovom strpljenju i istrajnosti ali da zaplače???''
Nazad na vrh Ići dole
http://cacak.forumi.biz/
 

Japanac zaplakao od sreće nakon što je ...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljiljaklija :: ZABAVA :: LUDA PLANETA-